Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради Звільнення площі перед критим ринком від торгашів джинсами та іншими лахами

Відповідь на петицію ЕП/6-15 "Звільнення площі перед критим ринком від торгашів джинсами та іншими лахами"

Щодо розгляду електронної петиції «Звільнення площі перед критим ринком від торгашів джинсами та іншими лахами» повідомляємо наступне.
Рішенням IX сесії Івано-Франківської міської ради п’ятого демократичного скликання від 10.10.2006 року «Про затвердження Правил торгівлі на ринках» затверджено відповідні Правила торгівлі на ринках.
Відповідно до пункту 5 вищевказаних правил за товарною спеціалізацією ринки можуть бути – з продажу продовольчих товарів, непродовольчих товарів, транспортних засобів, худоби та кормів, тварин і птахів, квітів тощо, а також змішані.
На підставі мирової угоди, затвердженої ухвалою господарського суду Івано-франківської області від 22.02.2011 року та рішення Івано-Франківської міської ради від 29.12.2011 року № 544-18 «Про схвалення тексту договору оренди нежитлових приміщень торгового комплексу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 5» між Івано-Франківською міською радою та ТзОВ «Торговий сервіс» 23.01.2012 року укладено договір оренди нежитлових приміщень за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 5, який діє до 31.12.2022 року.
Відповідно до умов договору вищевказані приміщення передаються в оренду для розміщення торгівельних об’єктів з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.

Заступник міського голови Богдан Білик