Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради Перейменування вул.Сєченова на вулицю Стефана Терлецького (Stefan Terlezki)-першого українця в британському парламенті

Відповідь на ЕП/21-16 "Перейменування вул.Сєченова на вулицю Стефана Терлецького (Stefan Terlezki)-першого українця в британському парламенті"

На звернення щодо розгляду електронної петиції «Перейменування вул.Сєченова на вулицю Стефана Терлецького (Stefan Terlezki)-першого українця в британському парламенті» повідомляємо, що відповідно до рішення комісії з питань перейменування вулиць і встановлення пам`ятних знаків у місті не підтримано ідею щодо перейменування вул. Сеченова на Стефана Терлецького, оскільки вулиця Сєченова має продовження у селі Микитинці та селі Угорники Івано-Франківської міської ради, а від так при перенайменуванні вулиці Сєченова буде перервана нумерація будинків у приміських селах.
Натомість повідомляємо, що рішенням Івано-Франківської міської ради міської ради від 15.12.17 р. № 392-17 «Про внесення змін в п.1. рішення міської ради від 21.10.2016р. № 298-8 «Про найменування вулиць» вирішено найменувати вулицю в мікрорайонні «Опришівці» іменем Стефана Терлецького.

З повагою,
керуючий справами
виконавчого комітету міської ради І. Шевчук