Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини Про будівництво церкви "Святого Миколая" в м.Івано-Франківськ (на валах)

Відповідь на ЕП/28-16 "Про будівництво церкви "Святого Миколая" в м.Івано-Франківськ (на валах)"

За дорученням виконавчого комітету міської ради Департаментом містобудування, архітектури та культурної спадщини розглянуто електронну петицію «Про будівництво церкви «Святого Миколая» в м. Івано-Франківську».
Повідомляємо, що відповідно до чинного генерального плану м. Івано-Франківська функціональне призначення території – пішохідні зони та території зелених насаджень загального користування. Рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.08.2006 р. релігійній громаді УГКЦ «Святого Миколая» надано дозвіл на будівництво церкви Св. Миколая на орендованій земельній ділянці на вул. Дністровській, поруч торгового центру, будинок № 26 (дозвіл на проектно-пошукові роботи – рішення виконавчого комітету міської ради від 20.04.2004 р. № 131, пункт 3.13).
Проектні пропозиції церкви розглядались на архітектурно-містобудівній раді при Департаменті, на якій членами ради були надані рекомендації.

Директор Департаменту Д.Нижник

Відповідь стосується наступної петиції