Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради Про встановлення конейнерів для роздільного сортування сміття

Відповідь на петицію ЕП/16-16 "Про встановлення конейнерів для роздільного сортування сміття"

Вашу електронну петицію щодо встановлення контейнерів для роздільного сортування сміття розглянуто виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради.
Повідомляємо, що з 28 серпня 2015 року перевізником твердих побутових відходів ПрАТ «АТП-0928» запроваджено сучасну систему роздільного збору сміття. Проект розпочато з території мікрорайону Позитрон. Жителям мікрорайону встановлено контейнери для збору побутових відходів по фракціях: вологі та сухі відходи. На кожному з таких контейнерів зображено в який контейнер та які саме відходи дозволено викидати. Так до сухих відходів відносяться: скло, пластик, метал, папір. До вологих відходів відносяться: рештки їжі, засоби гігієни, органічні відходи. В контейнери та на контейнерні майданчики для збору відходів заборонено викидати батарейки, лампи, будівельне сміття, побутову техніку, електроніку, опале листя та гілля, вуличні змети.
Успішна реалізація цього проекту допоможе зробити місто чистим та охайним. Роздільний збір сміття значною мірою зменшить завантаженість сміттєвого полігону та покращить екологію міста загалом. Для того, щоб мешканці могли швидше і краще вивчити, як слід сортувати відходи, на під’їздах будинків розміщені спеціальні оголошення.
В подальшому заплановано реалізацію вищеописаного проекту на всій території міста.

Перший заступник міського голови М. Вітенко

Відповідь стосується наступної петиції