Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради Змінити ціну проїзду у громадському транспорті Івано-Франківська з 4 грн. на 3 грн.

Відповідь на петицію ЕП/2-15 "Змінити ціну проїзду у громадському транспорті Івано-Франківська з 4 грн. на 3 грн."

На електронну петицію до влади м. Івано-Франківська про зміну ціни проїзду в громадському транспорті Івано-Франківська з 4 до 3 грн. повідомляємо наступне.
Діючий тариф на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування затверджено рішенням виконавчого комітету від 03.04.2015 року № 182.
Оскільки з часу затвердження тарифу відбулося зниження вартості пально-мастильних матеріалів, зокрема вартість дизпалива знизилася на 55%, Департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку підготовлено проект рішення виконавчого комітету «Про проведення коригування тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування», яким передбачається встановлення вартості проїзду у розмірі 3,50 грн. Даний проект рішення буде внесено на громадське обговорення, яке відбудеться 11.12.2015 року о 14:00 год. в приміщенні виконавчого комітету міської ради (вул. Грушевського, 21, каб.311.
Підтримана мешканцями петиція про зміну ціни проїзду в громадському транспорті Івано-Франківська з 4 до 3 грн. буде озвучена на громадських слуханнях та врахована при прийнятті рішення про встановлення тарифу.

Перший заступник
міського голови М. Вітенко