Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради Заборона риболовлі на міському озері

Відповідь на ЕП/29-16 "Заборона риболовлі на міському озері"

Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради розглянута Ваша електронна петиція до влади міста Івано-Франківська щодо заборони риболовлі на міському озері.
Повідомляємо, що відповідно до пп. 4.1. «Правил любительського і спортивного рибальства (наказ Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999 р. № 19) (далі Правила) любительський лов риби, інших водних живих ресурсів на водоймах загального користування здійснюється безкоштовно. Також, згідно пп. 5.1. Правил контроль за дотриманням правил рибальства здійснюють органи рибоохорони та інші спеціально уповноважені на те органи, а також громадські інспектори рибоохорони та громадські інспектори з охорони довкілля (Пункт 5.1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Мінагрополітики № 229 (z0819-01 ) від 01.08.2001).
Одночасно звертаємо Вашу увагу на те, що з метою збільшення популяції риби та її різноманіття Комунальним підприємством «Центр розвитку міста та рекреації» спільно з громадськими організаціями постійно проводиться зариблення міського озера різноманітними видами риби. Також, з метою зариблення озер у 2017 році різноманітними видами риб на території міста Івано-Франківська КП «Центр розвитку міста та рекреації» підготовлено запити про виділення коштів з міського та обласного фонду охорони навколишнього середовища.
При умові виділення коштів з вищевказаних фондів, у 2017 році даним підприємством буде проведено зариблення озер на території міста.

Міський голова Р.Марцінків

Відповідь стосується наступної петиції